Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі в середу, 20 січня

«ДУХОВНА АБЕТКА» З  МАРІЄЮ ВАВРИНЮК  –  07:00

Що святкують українці 19 січня – Водохреще чи Богоявлення, чому Ісус хрестився у 30 років, а нині малюків охрещують одразу після народження, чи обов’язково у дитини мають бути хресні батьки, – відповіді на ці та інші запитання дає декан Луцького району Волинської єпархії ПЦУ Володимир Присяжнюк.

«ENGLISH – ЛЕГКО!» з Інною Козак – 07:15, 18:00

«Так, я з вами погоджуюся» чи «Ні, я не згоден із вами», – як правильно англійською відповісти співрозмовнику на його твердження, розповість тренерка іноземних мов Інна Козак.

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З МАРІЄЮ ШВАЙ І БОГДАНОМ КОВАЛЕМ  – 09:00  (прямий ефір)

У програмі поговоримо про заняття спортом для людей поважного віку. Луцьким пенсіонерам у цьому допомагає тренер з Італії. Хоч він і не володіє поки українською, але спільну мову зі своїми підопічними знаходить без проблем.  Як регулювати фізичні навантаження, аби вони принесли користь, чи впливають вони на моральний стан людини, де люди елегантного віку можуть займатися у Луцьку, –   розкажуть  керівник Волинського центру здоров’я “Спорт для всіх” Олександр Кулаков та керівниця ГО “Університет ІІІ віку” Оксана Степанюк.

«ЇСТИ» КУЛІНАРНИЙ БЛОГ МАКСИМА НІКІТІНА – 13:35, 18:15

Цього разу Максим порадить глядачам, що можна приготувати на вечерю буквально за 30 хвилин, коли несподівані гості уже практично на порозі.

«ВОЇН – ЦЕ Я» –  14:00

Герой України Олександр Порхун – розвідник. Він добре знає, як це, коли навколо – жодної людини, на яку можна покластися, і ти сам на сам з ворогом.

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

Зима на Волині 100 років тому: яким був тогочасний клімат, як розважалися дітлахи і як облаштовували свій побут солдати австро-угорської армії, які у той час перебували на Волині,   –  історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко у своїй авторській програмі демонструє раритетні фото, які вона знаходить у державних архівах і приватних колекціях.

Ще одна оповідь ведучої – про українські школи, які працювали на Волині 100 років тому. Вчителями, найчастіше, там працювали українські січові стрільці.

 «АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 15:00

Про кліматичні зміни в Україні та на Волині зокрема, про те, чи можливо зараз точно спрогнозувати погоду та чому зараз фіксують такі різкі перепади температур, йтиметься у розмові із синоптикинею Волинського центру гідрометереології Світланою Дриганюк.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 20:00  

Співачка, авторка та виконавиця власних пісень, солістка Волинської обласної філармонії Соломія Денисюк мріяла стати вчителькою української мови та літератури. Але коли уже привезла документи для вступу у педагогічний коледж, ноги самі занесли її на факультет музичного виховання. Тепер у її творчому доробку – виступи на багатьох великих і малих сценах України і Європи. А ще – кілька авторських пісень, відео на одну із яких Соломія презентує глядачам 12 каналу. Пісню «Мій подарунок» вона присвятила своєму коханому зі Стамбула.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  10:00, 11:00,  13:00, 17:00, 19:00, 22:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі впродовж останньої доби.