Працівники підприємства «Луцькводоканал» та усі охочі вкотре зібралися у День Водохреща Христового, аби разом помолитися і взяти участь в освяченні води, яке традиційно здійснив Митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Про це йдеться на сторінці Evoda Lutsk у фейсбуці.

Традиційно святковий молебень провів Владика Михаїл разом із представниками духовенства. Участь в освяченні взяли працівники підприємства та всі охочі.

«Вода – велика, ні з чим незрівнянна цінність, і потрібно завжди оберігати її. Богоподібнення означає бути подібним до Творця, постійно прагнути єднання з самим Богом. А це своєю чергою значить цінувати і радіти усьому, що створене Богом. Користуватися із пошаною тим, що дано людині, нести відповідальність за те, що створено. Маємо опікуватися усім, що дав нам Господь в користуванні. Адже людина – не споживач, а господар на цій землі! Я щиро вітаю усіх із Богоявленням Господнім! Народ український сильний, пережив чимало, переживемо і нинішні випробування. Тож бажаю усім нічого не боятися, бути впевненими у завтрашньому дні, у тому, що Господь любить і береже нас!» – зауважив під час привітання Владика Михаїл.