Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у вівторок, 24  листопада

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» з ВІКТОРІЄЮ РУДЬ І ВІТОЮ КЛИМОВЕЦЬ  – 09:00  (прямий ефір)

Чимало людей не уявляють свій ранок без чашки запашної кави. Чи уся кава смачна та корисна, як її правильно обирати та смакувати і що таке фільтр-кава, – своїми секретами поділиться тренер-бариста Катерина Тимченко.

А ще у передачі озвучимо рецепти хорошого настрою,  розповімо про те, представники яких знаків зодіаку найталановитіші, і які фільми можна буде подивитися у кінотеатрах Луцька найближчими днями.

ВОЇН – ЦЕ Я –  14:00

Михайло Ігнатишин служив біля Дебальцевого і Нікішиного. Тоді кожен бій був сильнішим і жорстокішим, ніж попередній. Стріляли звідусіль. Зрозуміти, де побратими, а де вороги, – спочатку було нереально.

У їхньому підрозділі служило багато вихідців із Закарпаття. Коли ворожа розвідка записала їх розмову, то вирішила, що це воїни польського легіону.

АРТ-ВІТАЛЬНЯ З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Гість студії 12 каналу – музикант, автор власних пісень Дмитро Калашев.

Під час гастролей державного академічного Волинського народного хору по США і Канаді, Дмитро, який  на той час працював у колективі, вирішив залишитися за океаном. Як склалася його доля там і чому повернувся в Україну, про що пише пісні зараз і на яких майданчиках виступає, –  музикант розповість у відвертій розмові із Тетяною Ярошик.

РЕТРО-ВОЛИНЬ З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 16:00

Історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко у своїй авторській програмі демонструє раритетні фото, які вона знаходить у державних архівах і приватних колекціях. Цього разу  ви зможете побачити світлини, яким більше ста років. На них зображений Ковельський залізничний вокзал. Цікава не лише історія цієї споруди. До цього часу збереглися перекази про реальні події, які там відбувалися.

ENGLISH – ЛЕГКО! З ІННОЮ КОЗАК – 18:00

Як правильно написати лист англійською, якщо ви адресуєте його незнайомій людині або хорошому приятелю? Нюанси офіційного і неофіційного листування, –  тема чергового телевізійного уроку англійської мови від тренерки іноземних мов Інни Козак.

АКТУАЛЬНО З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 19:00

Які зміни руху маршруток планують у Луцьку, як дістатися на роботу, якщо громадський транспорт не зупиняється на вимогу, і що робити, якщо водій поводиться неналежно, – про це та інше буде розмова із керівником управління транспорту та зв’язку Луцької міської ради Володимиром Степановим. Крім цього, під час ефір посадовець відповідатиме на запитання лучан, які вони поставили йому у соціальних мережах напередодні.

БІЗНЕС – БРАНЧ ІЗ ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ – 20:00

У свої 27 Ілля Чапко відкрив у Луцьку  2 мовні школи,  створив власний курс із прискореного вивчення іноземної мови і відвідав 40 країн світу. На запитання , кого вважає своїм головним  конкурентом, відповідає: «Мій головний конкурент – я вчорашній».  Чи можна вивчити мову за місяць, як себе мотивувати до дій і як досягнути бажаного, – у ще одній історії успіху від Луїзи Киримової.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 08:00, 10:00,  13:00, 17:00, 19:00, 23:00 – із оглядом того, чим  жив світ протягом останньої доби.