Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у четвер, 11 лютого:

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З ВІТОЮ КЛИМОВЕЦЬ І ВІКТОРІЄЮ РУДЬ  – 09:00  (прямий ефір)

З 2018 року  коли набрали чинності зміни до закону «Про відходи»  Україна мала б перейти на роздільний збір сміття і припинити практику захоронення неперероблених побутових відходів. На практиці – все залишається як і було, у більшості українських міст інфраструктури для роздільного збору відходів немає. Але найбільш активні українці знайшли вихід із ситуації, як і наша гостя Катерина Демидюк –  засновниця еко – бренду Simple, голова ГО «Нуль відходів Луцьк».

Також у «РАНКу LIVE» – інформація  про те, які фільми можна подивитися у кінотеатрах Луцька уже з 4 лютого, і нова страва від Марії Швай у рубриці «МАShow».

 «РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

Історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко у своїй авторській програмі продовжує демонструвати раритетні фото, які вона знаходить у державних архівах і приватних колекціях. Цього разу  ви зможете побачити світлини початку 20-го століття  із краєвидами села Новокотів, розташованого неподалік Луцька. Але у тогочасних документах це село має іншу назву.

У ще одному випуску програми  – розповідь про історію Братської церкви у Луцьку.

«ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ» ІЗ БОГДАНОМ КОВАЛЕМ  –  13:15     

Зараз на ринку України представлений широкий асортимент дитячих  іграшок різноманітного походження. Але чи багато серед них таких, що абсолютно безпечні для малюків, і чи сприяють вони розвитку дитини, – про це розповість Богдан Коваль у новому випуску проекту для споживачів “Як це працює”.

«ВОЇН – ЦЕ Я» –  14:00, 22:15

«Я був двохсотим,  лежав у машині без ознак життя поміж інших загиблих хлопців. Перед відправкою нас ще раз перевірили і почули у мене слабкий пульс», – Герой України, захисник Савур-могили  Ігор Гордійчук пережив таке, у що важко повірити. Його  буквально витягли з того світу. По тому були довгі місяці повернення …

АРТ-ВІТАЛЬНЯ З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Гості програми – актори Волинського обласного муздрамтеатру імені Тараса Шевченка Людмила та Ігор Натанчуки. У студії 12 каналу говорили про справи театральні, улюблені ролі і їхню творчу родину. А також читали твори геніальної Лесі Українки.

«ENGLISH – ЛЕГКО!» з Інною Козак – 07:15, 18:00

Продовжуємо поповнювати словниковий запас англійської мови разом із тренеркою іноземних мов Інною Козак. Її наступний телеурок присвячений фразовим дієсловам.

«БІЗНЕС – БРАНЧ» ІЗ ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ – 19:00

Який він, шоу-бізнес,  зсередини, що стало поштовхом до створення сімейної справи, чи хвилюється перед виступами, чого терпіти не може в людях і які моменти не пробачає, хто допомагав виходити зі складних життєвих ситуацій, – усі ці і ще багато інших питань Луїза Киримова поставила гостю своєї програми – шоу- мену, співаку і композитору Сергію Скулинцю.

ТОК-ШОУ “ПОЗИЦІЯ” З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 20:00

Макарони, сосиски і варені яйця чи нагетси, кебаб та ньокі. З 1 січня в усіх українських школах мали б запровадити нові норми харчування дітей. Уже лютий, а поки лише ввели певні заборони. Про шкільне харчування, чи варто його змінювати і якщо так, то коли,  йтиметься у програмі Позиція.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 10:00,  11:00, 17:00, 19:00, 22:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі протягом останньої доби.