Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі у п’ятницю, 5 лютого:

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З МАРІЄЮ ШВАЙ І БОГДАНОМ КОВАЛЕМ  – 09:00  (прямий ефір)

До нас у гості завітає журналістка Наталка Пахайчук, яка є керівницею проектів “Район.in.ua”. Нещодавно у мережі цих видань з’явився ще один сайт – «Район.Історія»,  де шукають цікавинки про Волинь історичну та розвивають нові туристичні маршрути. Зараз ця команда шукає однодумців, аби зібрати кошти на розвиток ресурсу.

Також у «РАНКу LIVE» – анонси фільмів, які можна подивитися у кінотеатрах Луцька уже цими вихідними  і розповідь психологині Катерини Магнети  про те, як думки впливають на наше життя.

ТОК-ШОУ «ПОЗИЦІЯ» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ  –  10:00

Цього року в Україні відзначають 150-ти річчя від дня народження Лесі Українки. До пам’ятної дати обіцяють нарешті відремонтувати будинки, де жила Леся Українка, або бодай ввімкнути там тепло, традиційно провести “низку заходів”. Про те, чому в Україні зважають на руйнування пам’яток лише напередодні визначних дат, коли відреставрують інші не менш відомі історичні об’єкти, та й загалом про те, як потрібно дбати про спадщину українців, поговоримо у програмі “Позиція”.

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

Історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко у своїй авторській програмі демонструє раритетні фото, які вона знаходить у державних архівах і приватних колекціях. Цього разу  світлини будуть ілюструвати її розповіді про професії, що були популярні на Волині 100 років тому, і про посуд, який виробляли на Волині у 18 столітті.

«ЇСТИ» КУЛІНАРНИЙ БЛОГ МАКСИМА НІКІТІНА – 13:40, 18:40

Цього разу Максим здивує глядачів рецептом дуже смачної, поживної і корисної страви – італійської пасти з тунцем.

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Заслужена артистка України, солістка Волинської обласної філармонії Галина Овсійчук на сцені уже 40 років. З них 32 роки співала у Волинському народному хорі, 8 працює сольно.  За усі ці роки вона жодного разу не виступала під фонограму! Про свій шлях до успіху,   улюблені пісні, гастролі,  творчу роду, а також своїх фанатів пані Галина розповіла у студії 12 каналу.

 «ВОЇН – ЦЕ Я» – 14:00, 22:00

«Сапер залишається сапером, поки йому страшно», – каже українська захисниця Ольга Прищепа. Самій жінці не раз доводилося потрапляти у ситуації, в яких вона прощалася з життям. Але найгірше, коли не вдавалося врятувати життя побратимам. Бо перш ніж стати сапером, Ольга була медичним працівником.

 «ENGLISH – ЛЕГКО!» з Інною Козак – 07:15, 18:00

Новий урок від тренерки іноземних мов Інни Козак присвячений пасивним структурам в англійській мові. Вирази і конструкції, про які йтиметься, дуже часто зустрічаються на різноманітних тестуваннях, зокрема і при складанні ЗНО.

 «ПОЇХАЛИ» З БОГДАНОМ КЛИМЧУКОМ – 21:10

Богдан Климчук продовжує знайомити глядачів із країнами, в яких він побував сам і у яких радить побувати іншим. На черзі – Шрі-Ланка.

«ВЕЧІР НА 12 КАНАЛІ» З СЕРГІЄМ ГРИГОРЕНКОМ  – 20:00

Найголовніші події і найцікавіші теми із життя України та Волині. Політик і громадський діяч Сергій Григоренко обговорюватиме з гостями студії події дня, що мали найбільший резонанс серед волинян.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випниуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 07:00, 11:00,  13:00, 17:00, 22:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі протягом останньої доби.