Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі в середу,  17 лютого:

«ДУХОВНА АБЕТКА» З  МАРІЄЮ ВАВРИНЮК  –  07:00

Що означає свято Стрітення, чи справді стрітенські свічки оберігають від грому і як прийшов до служіння Богу один із наймолодших священників Волинської єпархії, якому після народженні лікарі давали лише 1 відсоток на життя, – про це і не тільки у розмові із настоятелем Свято-Преображенського храму у селі Крупа протоієреєм Володимиром Господином.

«ENGLISH – ЛЕГКО!» з Інною Козак – 07:15, 18:00

Продовжуємо вивчати англійську разом із тренеркою іноземних мов Інною Козак. Її наступний телеурок присвячений інфінітивам. На перший погляд – дуже проста тема. Але інфінітиви теж мають різні стани і часи.

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З БОГДАНОМ КОВАЛЕМ І МАРІЄЮ ШВАЙ  – 09:00 (прямий ефір)

Поговоримо про особливі підрозділи волинської поліції – групи швидкого реагування. Чим вони відрізняється від патрульних, на які події виїжджають і за скільки часу мають прибувати на виклики, в які складні ситуації  втрапляли? На ці та інші запитання відповідатимуть  начальник відділу організації діяльності груп реагування Андрій Пархомчук і старша інспекторка з особливих доручень  відділу організації діяльності груп реагування Марина Ярошук.

«ФЛАЙZZZА. ФІЛЬМ» – 12:00

Фільм, знятий командою «ФлайZzzи» до свого 20-річчя. Учасники колективу різних років згадують, як створювався і розвивався гурт, які моменти стали для нього знаковими, в які цікаві і кумедні ситуації вони втрапляли.

«МАSHow» ІЗ МАРІЄЮ ШВАЙ –  13:35

Готувати смачно, просто, весело, музично, і з любов’ю і задоволенням, – девіз Марії Швай, яка вичакловує на кухні нескладні у приготуванні, але цікаві страви.   Цього тижня Маша готуватиме яйця Бенедикт – ідеальні для смачного, поживного сніданку.

 «ВОЇН – ЦЕ Я» –  14:00

Артур Шкеул пригадує свій найважчий бій – той, у якому був поранений його рідний брат. Захищати країну воїн пішов за мобілізацією, а потім підписав контракт і зараз служить у морській піхоті. Про побратимів та про те, як чоловіка змінює війна, Артур розповів у програмі «Voїн – це я».

 «АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 15:00

Про старт вакцинації проти коронавірусу на Волині у програмі «Актуально» розповість начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Роман Рудоквас. Також посадовець дасть відповіді на питання,  якою саме вакциною щеплюватимуть людей чи треба за неї платити і хто перший на черзі.

«РЕКРУТ», 2 серія  – 16:00

Журналіст Військового телебачення України Олексій Чубашев вирішив пройти дуже жорсткий відбір і перевірити, чи зможе він стати  службовцем  сил спеціальних операцій.  Два тижні на полігоні майже без сну і відпочинку, з безліччю марафонів, складних і надскладних завдань. Замість імені, прізвища і звання у кожного кандидата є лише номер. А над тимчасовим наметовим містечком все частіше звучить дзвін, який сповіщає: ще хтось не витримав і відмовився від мрії стати спецпризначенцем. Чи не зламається Олексій і чи дійде до фінішу? – дивіться перше в Україні військове реаліті-шоу «Рекрут».

«АРТ-ВІТАЛЬНЯ» З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 20:00  

Гість студії – заслужений артист України Михайло Грицкан. Співак уже вдруге виступатиме із концертом у Луцьку. Каже: волинська публіка – надзвичайна.  Емоційно і з розумінням сприймає усі месенджі, які він надсилає у своїх піснях. Про що його твори, з ким із волинських поетів-піснярів співпрацює і як на його творчу діяльність вплинув Володимир Висоцький, – про усе це пан Михайло розповів у щирому інтерв’ю Тетяні Ярошик.

«ВЕЧІР НА 12 КАНАЛІ» З БОГДАНОМ КОВАЛЕМ  – 20:00

Найголовніші події і найцікавіші теми із життя України та Волині. Богдан Коваль обговорюватиме з гостями студії події дня, що мали найбільший резонанс серед волинян.

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  10:00, 11:00,  13:00, 17:00, 19:00, 22:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі впродовж останньої доби.