Пожежа у Сирниках, що під Луцьком, задимила півсела. Вогонь спалахнув на складі будівельних матеріалів. Через сильний вітер загоряння перенеслось на адмінбудівлю, яка поряд.

“Вогонь одразу перекинувся на дерев’яні елементи горища”, – каже інспектор Луцького районного управління ДСНС Владислав Самойленко.

Інформація про пожежу надійшла в ДСНС о 10:00. На виклик негайно прибули п’ять пожежних машин. Гасили вогонь 20 луцьких рятувальників. Техніку, кажуть, розгорнули швидко, воду брали з ставка поруч. Перешкоджав роботі вітер, але вогонь вдалося ліквідувати. На щастя, потерпілих немає.

Приміщення фактично згоріли дощенту: перекриття, вікна, двері, майно. Вогонь знищив усе, що було всередині. Вдалося виявити лише залишки мінвати.

“Як вже встановимо власника будівлі, то будемо говорити, що там за матеріали були, для чого, які там процеси відбувалися”, – каже Владислав Самойленко.

Мешканці ж Княгининівської громади розповіли, що це склад підприємства, яке виготовляє рідкі шпалери. А місцеві представники ГО “Захист прав споживачів+” додали, що у таких випадках можливий викид хімічних речовин. Тому людей просять не відкривати вікна і не виходити без зайвої потреби на вулицю.