Нововолинський міський голова Борис Карпус розповів, який благоустрій проведуть у місті в цьому році. За його словами, з’явиться новий сквер, а також у 5-му, 6-му і 15-му мікрорайонах усі сміттєві майданчики замінять сучасні баки.

Про це він повідомив у програмі «Позиція» на 12 каналі  17 лютого.

За його словами, у 15-му мікрорайоні зроблять новий сквер.

«У планах у нас – зробити сквер там, де стоїть ялинка, висадити туди ялинку, щоб вона постійно там росла. Це має бути сучасний сквер із дитячим майданчиком», – каже Борис Карпус.

Окрім того, розглядають питання побудови стадіону у 5-й школі.

«Це дуже проблематичний проєкт, враховуючи, що там багато комунікацій. Але все реально. Ми були там з народним депутатом Ігорем Гузем, маємо вже зйомку місцевості. Треба сідати, дивитися і предметно говорити. Рішення вже є, треба, щоб інжернери нам сказали, чи воно правильне», – пояснив міський голова.

Найголовнішим же для мешканців 5, 6 і 15-го мікрорайонів він вважає те, що в цьому році запустять пілотний проєкт, у рамках якого замінять всі сміттєві майданчики на баки, які закриватимуться, і почнуть вивозити сміття сміттєвозами із заднім завантаженням.

«Це передбачає закупівлю нових сміттєвозів, нових сміттєвих баків і повністю переробку всіх 25 сміттєвих майданчиків на нові, сучасні, акуратні. Тобто цілий рік ми будемо сидіти на 5-му, 6-му і 15-му мікрорайонах і робити там благоустрій зі сміттям. Вартість цього проєкту – 20 млн грн», – зазначив мер.

Щодо благоустрою дворів, то хочуть встановити лавочки, дитячі майданчики, де це потрібно, дошки оголошень, зробити внутрішньоквартальне освітлення.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Не бачу потреби через 3 роки знову піднімати тему об’єднання громад, – волинський експерт