Оприлюднили інформацію про раціон харчування луцьких гвардійців.

Борщ з пампушками, картопля по-домашньому, риба під овочами, котлети, овочеві салати, фрукти, соки, узвар – ці та інші страви щодня їдять військовослужбовці у військовій частині 1141 Нацгвардії. Раціон харчування тут різноманітний і збалансований, – запевняють на сторінці частини у Facebook.

Солдати строкової служби в їдальні харчуються тричі на день. Обідом годують також військовослужбовців контрактної служби.

“Харчування у нашій їдальні різноманітне, продукти завжди свіжі. Особисто я дуже люблю горохову кашу. Бо таку смачну, як готують її тут, я більше ніде не куштував”, – розповідає солдат Євген Сидорук.

Начальник продовольчої служби військової частини 1141, лейтенант Євген Кутовенко каже, на формування меню впливає два основних фактори – максимальне різноманіття страв і не повторюваність продуктів в один день.

“Особливість харчування гвардійців полягає у тому, що під час кожного прийому їжі їм пропонується дві страви на вибір: наприклад, борщ або суп, каша рисова чи картопля тушкована. І звичайно, двічі на день гвардійці їдять м’ясо свинини, яловичини чи сосиски. На вечерю подають рибу – тушковану, смажену або рибні котлети”, – зазначив він.

У святкові дні меню урізноманітнюють. Для прикладу, на Різдво запікають м’ясо, готують кутю, вареники, голубці, пампушки. Обов’язковий компонент великоднього столу – паска і крашанки.

До вибору продуктів підходять за принципом: перед закупівлею шукають постачальників з оптимальним співвідношенням ціни-якості, з обов’язковою наявністю документів, що підтверджують якість та відповідність ДСТУ і ТУ. Харчування військових та якість страв регулярно перевіряють медичні працівники та командування військової частини.

 

 

Facebook.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Меню по-новому: чи подобаються луцьким школярам нові страви у їдальнях. ВІДЕО