Радник міського голови Луцька Ігор Поліщук прокоментував запровадження в Україні карантину вихідного дня, який почне діяти вже з 14 листопада. 

Про це поліщук написав на свої сторінці у фейсбуці.

№З 00:00 цієї суботи до 00:00 понеділка не працюватимуть заклади харчування (крім їжі на виніс), усі магазини (крім продуктових), ТРЦ та ін. розважальні центри, спортзали, а також заборонено проведення масових заходів”, – нагадав він.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Карантин вихідного дня: що закривають і скільки це триватиме

“Вважаємо ці заходи черговим необґрунтованим, неадекватним та вкрай сумнівним рішенням з точки зору ефективності в зменшенні захворюваності на коронавірус. Разом з тим такі заходи призведуть до серйозних збитків та проблем у великої кількості й так виснаженого малого та середнього бізнесу (а подекуди й закриття такого бізнесу), серйозним падінням доходів працівників галузей, які підпадають під заборону та значними незручностями для громадян”, написав Поліщук.

За його словами,”уряду треба було протягом весни-літа ефективно використовувати кошти коронавірусного фонду та відкривати у містах тимчасові інфекційні госпіталі з розведенням кисневих точок та усім іншим, що необхідно для хворих на ковід, що потребують медичної допомоги”.

“Разом з колегами шукаємо можливості для того, щоб у нашому місті в законний спосіб уникнути карантину вихідного дня та дати підприємцям та підприємствам нормально працювати, а лучанам нормально жити й задовольняти свої потреби в різних галузях життєдіяльності”, – наголосив Поліщук.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Луцьку сотні людей вийшли на мітинг: виступають проти карантину вихідного дня. ФОТО