Відтепер волинські господарства мають змогу придбати найкраще сільськогогосподарське обладнання в межах області. Офіційний український дистриб’ютор провідних виробників сільгосптехніки «ДОЙЧЕАГРОТЕХ» тепер є й на Волині.

«Компанія «ДОЙЧЕАГРОТЕХ» наразі стала офіційним дилером у Західній Україні німецької техніки Kockerling. Наша компанія молода, ми будуємо площадку у Звірові. Там будуть представлені всі одиниці, сервісна служба,запасні частини. Як і оригінали, так і аналоги», – розповів керівник відділу продажів сільпгосптехніки компанії «ДОЙЧЕАГРОТЕХ» Віталій Мацук.

Усе обладнання – надійне та практичне. Спеціальний демпоказ техніки влаштували, аби аграрії Волині могли в цьому переконатися.

Зокрема у сучасній та компактній дисковій бороні «Kockerling» диски працюють, як ножі: підрізають і подрібнюють рослинні залишки, бур’яни і грудки ґрунту.

«Це прекрасна дискова борона, яка зробила сьогодні відмінно свою роботу. Ми їй поставили два завдання сьогодні: обробити ґрунт на 8 на 3 сантиметри – вона впоралась дуже добре зі своєю роботою», – каже офіційний представник заводу Kockerling Євген Цуркан.

Величезний спектр можливостей дає і культиватор «Вектор». Це знаряддя для дрібної пожнивної обробки, основного обробітку і глибокого розпушування ґрунту. Ця техніка виконує значно більше, ніж звичайний культиватор.

Тож тепер волинські господарства не вагаються, яку техніку і, найголовніше, де купувати.

«Хочемо собі придбати, бо цей агрегат дійсно виконує 70% всієї роботи. Він і по кукурудзі може йти, як основний обробіток. Ми задоводені показом», – каже директор ТОВ «АГРОІНВЕСТ КРИНИЧНІ ЛУКИ» Ігор Панасюк.

Упродовж 4-х років культиватором цієї компанії користуються у господарстві «Україна-Баїв».
«Ми кожного року обробляємо десь приблизно 3 тисячі гектарів землі цим культиватором.

Міняємо тільки робочі органи, стінки культиватора, а так всі підшипникові вузли – надійні, рама надійна, тому ми задоволені даною машиною», – зауважив директор ТОВ «Україна-Баїв» Ігор Павлович.

Попри те, що техніка недешева, придбати її можна на вигідних умовах. «Дойчеагротех» йде на зустріч своїм клієнтам: оплатити надсучасну техніку можна і майбутнім врожаєм.

«Ми справді можемо, грубо кажучи, кредитувати дану техніку під розрахунок врожаєм. Так само ми надаємо і фінансові послуги, тобто частково оплачуємо, авансуємо врожай, який буде поставлений нам пізніше. Дуже індивідуальний підхід, дуже різні гнучкі схеми є відповідно», – пояснив Сергій Олексюк, який займається форвардними програмами у компанії «ДОЙЧЕАГРОТЕХ».

Це – лише частина техніки, яку пропонує «ДОЙЧЕАГРОТЕХ». Саме з якісним, сучасним та універсальним обладнанням робота стає простішою, а результат – ще кращим.