У Луцьку запрацював перший у місті McDonald’s. Це вже 104-й заклад в Україні та найбільший одноповерховий ресторан із послугою McDrive.

«238 посадкових місць – це дуже велика кількість, порівняно із середнім «МакДональдзом», який працює зараз в Україні. Це «МакДональдз» із подвійною лінією макдрайву, де ми можемо одночасно обслуговувати і де може одночасно робити замовлення два водії», – розповів директор з розвитку «McDonald’s Україна» Віталій Стефурак.

Ще 96 місць буде на літній терасі.

Доки у ресторан не ринули сотні відвідувачів, працівники поділилися закуліссям роботи із представниками ЗМІ.

Мандруємо у найважливіше місце – на кухню. Перед початком роботи у кожного учасника команди міряють температуру. Наступний обов’язковий етап – миття рук. Далі маска, рукавички – і до роботи.

Тут усе розділено на зони. Усі продукти, запевняють, високоякісні.

Серце кухні, діляться працівники, – лінійка, де готують бургери. Тут на одному процесі може одночасно працювати чотири команди.

Бургер складають, ретельно пакують, і спеціальною конвеєрною стрічкою він їде до працівників, які безпосередньо видають замовлення.

Уся продукція має свій термін зберігання, за цим у «МакДональдзі» пильно стежать. Коли щось потрібно замінити чи списати – про це сигналізує техніка. Тож до відвідувачів усе потрапляє свіже.

Кількість кас у ресторані невелика, натомість у залі розміщено чимало терміналів самообслуговування. За допомогою них можна зробити замовлення, яке згодом принесуть працівники.

Відкриття ресторану – неабияка користь для міста, переконаний Луцький міський голова Ігор Поліщук.

«Це більше ста робочих місць для нашого міста і це податкові відрахування в наш бюджет. ЦЕ розвиток і підтримка місцевого бізнесу, тому що є сервісні компанії, є компанії, які постачають продукцію… Я не часто харчуюся в «МакДональдзі», але згадав як був студентом, то дуже полюбляв», – сказав на відкритті міський голова Ігор Поліщук.

Також у залі постійно працюватиме «експертка з гостинності», яка зустрічатиме клієнтів, відповідатиме на усі запитання та у разі чого допоможе у будь-яких труднощах. Окрім того, у «МакДональдзі» можна не лише почастуватися популярними смаколиками, а й зробити добру справу. У ресторані представлена низка сувенірних товарів з логотипом «McDonald’s», кошти з яких йтимуть на благодійність.

«Благодійна акція називається «Долонька щастя». Цій акції вже 20 років… Опікується дітками, які знаходяться на довготривалому лікуванні для того, щоб батьки могли перебувати разом з ними в лікарнях, і будує сімейні кімнати», – пояснила очільниця відділу корпоративних комунікацій Олеся Муджхирі.

У компанії закликають лучан не створювати великих черг і за можливості перенести відвідини ресторану на інший день. До слова, «МакДональдз» працюватиме цілодобово.