У Вараші реалізовують патріотичний фотопроєкт. Професійні фотографи роблять світлини родин українців у національному автентичному вбранні з різних регіонів нашої держави. Частину коштів витрачають на гуманітарну допомогу та на підтримку Збройних сил України.

На одній із таких фотосесій побувала знімальна група.

Іванна та її донька Мілана стали учасниками патріотичного фотопроєкту, що започаткували у Вараші. Проєкт знайшов великий відгук у серцях українців. Скористатися можливістю сфотографуватися в національному автентичному вбранні з різних регіонів нашої держави зголосилися десятки родин. Ініціаторами патріотичних фотосесій є двоє місцевих професійних фотографів.

«Інформаційні канали від початку війни були дуже переповнені світлинами, на яких були зображені горе, біль, розруха, сльози, і ми з Ірою порадилися та просто вирішили, що досить, досить бачити біль, нам треба транслювати якесь добро, яке б надихало кожного українця. Ми хотіли нагадати всім, що ми великий народ і в нас велике коріння, велика історія», – розповідає фотографка Яна.

Локацію для фотосесії обрали не випадково: дерево, на якому навесні зароджуються бруньки, символізує переродження нашої нації. У визвольній боротьбі наш народ гуртується та міцніє з кожним днем, тому дерево, яке проростає через каміння, є символом нашої перемоги.

«Дуже мені запам’яталися зйомки тих людей, у сім’ях яких були військові, душевні історії від них, і я щаслива від того, що хоча б на годинку вони відволіклися від війни, побули з родиною, заради цього було варто робити цей проект», – каже фотографка Ірина.

Проєкт має благодійну місію. Фотографи вже неодноразово передавали частину зароблених коштів на підтримку Збройним силам України та гуманітарну допомогу для переселенців. Над втіленням доброї справи працювали гуртом: візажисти надали безкоштовний макіяж, власники – безкоштовну оренду приміщення, усі його учасники отримали неймовірні емоції.

«Я дуже хотіла таку фотосесію, мені дуже подобаються вишиванки, дуже подобається цей стиль, український красивий наш, осучаснений. У зв’язку з тим, що в нашій країні є війна, це дуже актуально, треба якомога більше робити таких патріотичних фотосесій і різних проєктів, тоді наша країна буде ще міцнішою, ще красивішою», – стверджує учасниця проєкту Іванна.

Іванна має власну колекцію вишитих сорочок та суконь, в одній із них робила світлини. Це її перша фотосесія разом із донькою, вони люблять Україну усім серцем та вболівають за її долю.

«Я люблю Україну за те, що вона красива, співуча, квітуча. І я хочу, щоб якомога швидше у нашій країні настав мир… Нехай наші хлопці, наші захисники і захисниці нас захищають як можуть, аби ми і наші дітки спокійно спали», – каже учасниця проєкту Мілана.

Віримо у наше світле майбутнє пишаємося тим, що ми українці та продовжуємо наближати перемогу кожен на своєму фронті.