Скандальна клініка “Волна +” далі працює. Заклад, де начебто лікують алко- та наркозалежних не припинив свою роботу. Йдеться про клініку під Луцьком, де незаконно утримували хворих. У них забирали мобільні телефони та верхній одяг, змушували називати себе протестантами та постійно молитися. Вибратися з будинку пацієнти не могли – вікна були загратовані. Нині їхній сайт активний.
Хоча, прокуратура й відкрила низку кримінальних проваджень стосовно філій по всій Україні. Втім – на роботу закладів це не вплинуло. Його представники, номер телефону яких вказаний на сайті, продовжують агітувати хворих. Лікування пропонують у великих центрах в Полтаві, Івано-Франківську та Одесі, але – можна і в Луцьку.
Центр не працював у Луцькому районі останні півроку. Втім, зараз навіть місцеві кажуть, що помітили нових людей. До озера майже щодня ходять більше 10-ти чоловіків, яких раніше ніхто в селі не бачив. Так триває уже місяць. Виявляється – у приміщенні колишньої клініки тепер інша організація – Ренесанс. Організація нова, а напрям роботи – такий самий. Раніше їхня клініка працювала у Луцьку тепер – переїхали за місто.
Очільник центру додає, що про “Волну плюс” чув лише від нових сусідів. Куди вона переїхала – ніхто не знає, а її представники готові “видати” адресу лише під час зустрічі з потенційним клієнтом. Зараз прокуратура передала справу щодо утримання громадян проти їх волі до суду. Організаторам та виконавцям загрожує позбавлення волі на термін від п’яти до десяти років.