Кумедний сценарій, чи не так? Але вже наступного року він може стати реальністю. У 2019-му – чергові президентські вибори й всіх, звісно, цікавить – хто ж переможе. Згідно з даними досліджень Фонду демократичних ініціатив, якби вибори провели просто зараз, лідеркою президентських перегонів стала б Юлія Тимошенко із понад тринадцятьма відсотками голосів. У трійку лідерів увійшли б ще Анатолій Гриценко з майже дев’ятьма з половиною відсотками народної любові та Юрій Бойко. Він здобув би вісім відсотків голосів українців. Одразу за ними – чинний президент. Йому нині готові довірити країну ще на п’ять років трохи менше восьми відсотків виборців.

Однак – більше третини респондентів поки що не визначилися, за кого голосувати. Ще п’ятнадцять відсотків – планують не брати участь у голосуванні, а п’ять з половиною відсотків взагалі викреслили б усіх кандидатів та зіпсували бюлетень. Для зневірених у політиках є альтернатива – світські леви та левиці, зірки шоу-бізнесу та естради. Частина з них вже зараз заявляють про свої президентські амбіції.

Також про намір зайняти президентське крісло заявив народний артист України Іво Бобул.
Поки Винник і Бобул тільки збираються до політики, деякі зірки вже красуються у рейтингах.

Так, фронтмен гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук та шоумен Володимир Зеленський у тому ж опитуванні Фонду демократичних ініціатив здобули по п’ять відсотків голосів.
Зіркові кандидати стали приводом для численних жартів у мережі. Блогер та фронтмен гурту НравітсаПленет Іван Марунич і сам неодноразово жартував на цю тему. Він вважає, що представники шоу-бізу в президентських перегонах є альтернативою тим політикам, що вже роками є при владі – тому люди й хапаються за такий варіант, як за рятівну соломинку.

Лучани ж до таких варіантів ставляться з осторогою. На думку політолога Андрій Круглашов, ситуація, коли зірка шоу-бізнесу може стати президентом цілком реальна. Однак, чи допоможе це розвитку країни – сумнівно. А що думаєте ви? А поки – Голосуйте в коментарях на Фейсбук сторінці 12го каналу за свій варіант кандидата.