Сім з половиною тисяч людей. Стільки безробітних нарахували у Волинській області. В управління держстатистити кажуть, що більшість із них − жінки. Це близько чотирьох з половиною тисяч осіб.
Разом із тим забезпечити усіх вакансіями обласний центр зайнятості не може. Наразі на сім з половиною тисяч людей є лише три тисячі актуальних вакансій. І найбільший попит − на працівників з власним інструментом і працівників сфери торгівлі та послуг.

Під час навантажені три людини на робоче місце за останній місяць вдалось працевлаштувати майже 800 волинян.
Порівняно з початком року, рівень безробіття у області зменшився. Ще у січні кількість людей, які шукали роботу, становила понад десять тисяч громадян. А загалом за період з січня до грудня цього року на Волині зареєстрували 27 тисяч 887 осіб. З них вдалось працевлаштувати трохи менше третини.
У вимірі всієї країни, то ситуація схожа. У січні було зареєстровано − 429 тисяч громадян, а в листопаді − менше 310 тисяч. Хоча, на одну вакантних посад бракує.

Однак, в інформації держстату йдеться лише про тих громадян, які офіційно стали на облік у центрі зайнятості. Тож реальні цифри можуть бути суттєво більшими.