ДКП «Луцьктепло» провело нарахування за послугу з постачання теплової енергії за 12 днів квітня 2021 року, відповідно до чинних двоставкових тарифів.

Про це повідомили в пресслужбі підприємства.

Так, розмір умовно-змінної частини тарифу, що нараховується споживачам впродовж опалювального сезону, відповідно до Реєстрів І – IV із врахуванням середньої фактичної температури зовнішнього повітря у квітні 2021 року +6,58ºС становить:

  • для споживачів Реєстру І з врахуванням температурного коефіцієнту для будинків без приладів комерційного обліку теплової енергії нарахування становить 9,22 грн/м2 опалювальної площі;
  • для споживачів Реєстру ІІ з врахуванням температурного коефіцієнту для будинків без приладів комерційного обліку теплової енергії нарахування становить 7,30 грн/м2 опалювальної площі;
  • для споживачів Реєстру ІІІ з врахуванням температурного коефіцієнту для будинків без приладів комерційного обліку теплової енергії нарахування становить 7,63 грн/м2 опалювальної площі;
  • для абонентів Реєстру IV розмір умовно-змінної частини тарифу є різним для кожного окремого будинку, обладнаного системою автономного опалення.

Окрім того, розмір умовно-постійної частини двоставкового тарифу на послугу з постачання теплової енергії є індивідуальним для кожного житлового будинку та зафіксований у відповідних Реєстрах І – IV і нараховується, враховуючи опалювальну площу квартири.

Звертають увагу, що від сьогодні нарахування квітня та попередніх періодів доступні в Особистому кабінеті побутового споживача ДКП «Луцьктепло» та в усіх банках. Лучан просять платити за послуги вчасно.