У Луцьку відбудеться концерт, де збиратимуть гроші на допомогу хворим діткам. Виручені кошти передадуть на будівництво Центру іпотерапії – їзда на конях надзвичайно потрібна для діток з ДЦП.

Подію спільно організовують 12 канал, мережа кав’ярень “Kava avenue” та ГО “Сильні діти”. Творчий вечір відбудеться у четвер, 30 травня, у кав’ярні “Kava avenue” на вулиці Винниченка, 25. Початок – о 19:00.

У програмі заходу – виступи відомих волинських виконавців: Галини Конах, Юрія ПоліщукаЮлії Івановоїквартету LUCIANO, саксофоніста Миколи Редька.

ГО “Сильні діти” вже третій рік облаштовує Центр верхової їзди та іпотерапії “Ромашка” у селі Вишнів Ківерцівського району для допомоги діткам з ДЦП. Вже два роки там надають реабілітаційні послуги, однак центр досі недобудували до кінця: триває ремонт внутрішніх приміщень, у планах – благоустрій території. 

В організації кажуть: грошей потрібно вкласти ще немало, а знайти їх досить складно.

Запрошуємо усіх приєднатися – завітати у кав’ярню на творчий вечір. Вхід вільний. Власник закладу обіцяє усі виручені під час коцерту гроші передати громадській організації.

Гроші для ГО “Сильні діти” також можна переказати за реквізитами:

п/р 2600024991 
в ПАТ “ПУМБ” у м. Київ,
ЄДРПОУ 40470091, МФО 334851
Картка Приватбанку 4731 2191 0007 3893 Аврамук Сніжана Василівна

 

Вже два роки дітки займаються тут іпотерапією. Зараз ГО “Сильні діти” збирає гроші на благоустрій території
Троє спеціально навчених коней катають хворих діток