Луцьк збирає допомогу. З першого дня війни не перестає допомагати військовим. Тільки у центрі зустріли сотні людей, які збирають необхідне для нашої армії та людей, які потребують підтримки.

«Це і дитячі будинки, і пологові, відправляємо на блокпости, теробороні, Нацгвардії», – каже працівник Національного корпусу Ілля Ільїн.

Допомагають і вдома, на Волині, і в усій Україні. Зараз націлені на Київ, Харків і Маріуполь.

Волонтери зі столиці повідомляють, що закінчується майже усе,  тому активізувалися у цьому напрямку. Про збір допомоги, кажуть, трублять у всіх соцмережах та на усіх можливих майданчиках.

Приносять каремати, теплі речі, продукти, медикаменти, павербанки, бензин – усе, що може знадобитися для бійців.

Волонтер Тарас приходить сюди щодня на кілька годин. Сам працює лікарем, а тут розбирає медикаменти, які йдуть з Польщі.

У двох складах повно ліків, закруток та солодощів. Це, кажуть, для найменших. Кілька метрів – і ще один пункт збору допомоги. Чергову вантажівку відправлятимуть у військові частини країни. Зараз найбільша потреба – у будматеріалах.

«Це сокири, цвяхи, лопати. Багато треба сміттєвих мішків, будматеріалів, витратних матеріалів, тобто рушнички, мийні засоби», – перелічує волонтерка Галина Гуреєва.

Продуктових наборів поки вистачає. До них стараються додавати сухофрукти, щоб було і смачно, і ситно.

А ще, каже Галина, зараз об’єдналися не тільки українські волонтери, а й весь світ.

Такий об’єднаний і сильний духом народ, кажуть люди, не перемогти. Тому заради свободи і незалежності своєї країни будуть робити усе можливе.