Сонячна енергія в США

У Каліфорнії змінили правила для нових будинків. Місцева влада встановила низку нормативів щодо поширення використання альтернативних джерел енергії. Власників маєтків зобов’язують обладнати своїми сонячними батареями, починаючи з 2020 року. У нових правилах є винятки – для будівель, на яких встановлення панелей технічно неможливо або буде неефективним.

Цей план не вимагає, щоб новобудови споживали тільки енергію Сонця. Проте він надає “кредити відповідності” для домовласників, які встановлюють акумулятори, такі як Пауервол Тесла. Зокрема, люди зможуть встановити невеликі масиви панелей, знаючи, що вони зможуть звільнити надлишкову енергію.
Новий енергетичний стандарт Каліфорнії додасть до 30 тисяч доларів до вартості будівництва. Але за 25-річний термін служби сонячна система будинку зможе зменшити експлуатаційні витрати власників до 60-ти тисяч доларів. Цей регіон є найпривабливішим штатом у США для збору сонячної енергії. Наразі близько 15-20% будинків тут побудовані за такою системою. Нове рішення може знизити витрати на виробництво панелей і зробити сонячну енергію більш доступною в багатьох місцях, а не тільки в Каліфорнії або навіть у Сполучених Штатах.

Поділись з друзями...Share on Google+0Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Email this to someone