У селі Дубище Рожищенського району відбулася обласна спартакіада серед людей з інвалідністю, які входять до громадської організації Союз інвалідів. Уже традиційні змагання з шести видів спорту давно стали віддушиною для особливої категорії населення, кажуть організатори.

До свого виходу готується Василь. Він приїхав з Дольська Любешівського району.  На візку чоловік вже 17 років. Попри це – не здається. Постійно відвідує спартакіади. Та і вдома, каже, не сидить на місці.

І ось – показує непоганий результат.

Таких як Василь тут близько сорока. Вони з’їхалися зі всієї Волині поборотися за першість. Учасники змагалися у шести видах спорту: дартс, стрільба, збивання кеглів, баскетбол, боча та городки.

Є серед учасників і новачки, й ті, які мають неабиякі досягнення. Наталія – Чемпіонка України з лижних перегонів та біатлону. Каже, що сюди приїхала не за перемогою.

А от Андрій чекає своєї черги, аби постріляти. Він вже позмагався в дартс. Чоловік не звик сидіти на місці і теж має чимало здобутків.

Кращі з кращих вже у вересні поїдуть на всеукраїнські змагання для людей з інвалідністю у селище Затока Одеської області.