Іваничівська дитячо-юнацька спортивна школа 2 листопада відзначила 50-річний ювілей.

У концертному залі РД «Просвіта» зібралось чимало гостей, меценатів, працівників ДЮСШ, спортсменів з усієї України, батьків. Вирували позитивні та  надзвичайні емоції, створюючи теплу і дружню атмосферу, адже спортсмени ретельно та з відповідальністю готувалися до свята, повідомляє сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики Іваничівської райдержадміністрації.

Привітати з ювілеєм колектив закладу, який виховав не одну плеяду талановитих спортсменів, завітала   в.о. голови, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Войтович.

«Школа була і залишається кузнею здоров’я, рекордів та спортивних традицій, а її вихованці і зараз  прославляють  не лише район, область, а й усю Україну своїми успіхами на турнірах всеукраїнського та міжнародного рівнів. Ми пишаємося ними. Це – наша гордість. Всі ці успіхи досягнуті завдяки натхненній праці тренерів, талановитих вихованців», – зазначила посадовиця.

За багаторічну сумлінну працю, спрямовану на примноження переможних традицій та спортивної слави Іваничівщини, високу професійну майстерність, значний особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури та спорту в районі та з нагоди 50-річчя Іваничівської дитячо-юнацької спортивної школи Войтович вручила подяки голови райдержадміністрації і грошові винагороди Ігорю Жовніруку, Миколі Нікітюку, Миколі Шумику. Також за високі досягнення у професійному спорті, особистий внесок у формування позитивного іміджу України на міжнародній спортивній арені, активну життєву позицію, сприяння в організації та надання фінансової підтримки для проведення святкових заходів з нагоди 50-річчя Іваничівської ДЮСШ листом вдячності нагородили Оксана Ващук.

З нагоди ювілею зі словами привітання до спортивної родини та гостей свята звернулися начальник відділу фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації Ігор Дмитришин, голова Іваничівської районної ради Андрій Бадзюнь, заступник Іваничівського селищного голови з гуманітарних питань Віктор Березюк, в.о. начальника відділу освіти та молоді Жанна Кеба, представник Національного олімпійського комітету у Волинській області Олег Дикий.

Спортивна школа функціонувала  в різні часи  та долала всілякі перепони і труднощі. Постійна підтримка батьків та фінансова допомога небайдужих людей, не дозволяли  опускати руки. Самовіддана праця втілилася у великі досягнення.   Від колективу з словами вдячності виступили директор спортивної школи Володимир Глушнюк та заслужений тренер України Іван Палій. За те, що проблеми навчання та розвитку спортсменів  не залишають байдужими, були вручені подяки кращим спортсменкам, вихованцям Іваничівської ДЮСШ, а саме: Оксані Ващук, Оксані Гергель, Вікторії Лукінській, Тетяні Джерш, Діані Лаць, Ірині та Анастасії Остапчук, Масловській Ользі, Анастасії Алпеєвій та Катерині Жидачевській. Також подякували за фінансову підтримку сім’ї Ракхра, які приїхали на ювілей спортивної школи з Англії.

Святковий настрій гостям та учасникам свята дарували вихованці та викладачі КЗ «Іваничівська дитяча музична школа», народний аматорський колектив «Горлиця» КЗ РД «Просвіта», ведучі заходу Руслан Недбайло та Олена Шумик, солістка Світлана Сидчук.

У рамках заходу відбувся Всеукраїнський турнір з боротьби вільної на честь заслуженого тренера України Івана Палія, присвячений видатним борчиням Іваничівщини.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Школа на Волині відзначила 90-річний ювілей. ФОТО