Луцького бізнесмена та мецената Леоніда Джулінського не стало шостого червня 2020-го року. За своє  життя він збудував понад 80 об’єктів нерухомості. “Караван”, “Гостинець”, “BOSS”, ринок “Пасаж” у Луцьку знають усі.  

Леонід Джулінський любив життя і до останнього боровся за нього. Тому про заповіт і не йшлося, каже його старший син Олександр Джулінський. І лише через декілька днів після смерті батька Олександр дізнався, що більша частина майна уже належить іншим людям. А керує усім його молодший брат Леонід Леонідович Джуліський.

Олександр певнить: родичі скористалися передсмертним станом батька.

Ці операції робилися після смерті або в день смерті мого батька”, – запевняє пан Олександр.

Відстояти своє законне право на спадщину він намагається у суді. Втім, справа тягнеться ще з березня минулого року. І сам Леонід Джулінський-молодший, і його представники не з’являються на судові засідання. На черговий розгляд справи – також не прийшли.

Покійному бізнесмену Леоніду Джулінському належало 50% статутного капіталу товариства “Регіональний центр логістики і дистриб’юції”. Йдеться про мільярди гривень. Відтак, Олександру Джулінському по праву має належати 2/5. Втім, і свою, і чужу частки прихопив собі молодший син Леонід. П’ятого червня, перед самою смертю батька, він відчужив частку брата іншій особі, Ніні Старкевич. Втім, як з’ясувала сторона захисту, цей нотаріально посвідчений договір, – не дійсний. Після численних запитів, стало відомо, що київський нотаріус Дерев’янко не має жодного відношення до посвідчення цих договорів.

“Тобто договори зроблені невідомо ким на нотаріальних бланках, але тільки не нотаріусом. Ми отримали відповідь від Міністерства юстиції центрального міжрегіонального управління, де нотаріус дав чітку відповідь, що даних договорів він не посвідчував і ніякого відношення до цих договорів він не має”, – пояснює адвокат Юрій Мельник.

До слова, як вдалося з’ясувати захисникам, навіть бланки на яких надруковані договори, не відносяться до київського нотаріуса Дерев’янка, а закріплені за містом Стрий Львівської області. Олександр і його захисники і надалі відстоюватимуть законне право на спадщину у суді!