У часи осінньої прохолоди та мряки – неабияк важливе тепло в домівках. Втім, аби грітися не було надто дорого і це не відгукувалось шаленими цифрами у платіжках – необхідно правильно підібрати газове обладнання. У цьому вам з радістю допоможуть у компанії “Волиньгаз”.

“У продажі нашого магазину на 104.ua є не тільки сигналізатори, модеми, які дистанційно передають інформацію з вашого лічильника, а й самі лічильники і також з’явилися котли, що є більш пріоритетним питанням при газифікації будинку. Перевагою нового обладнання є економія газу до 30-40%”, – пояснює начальник відділу капітального будівництва АТ “Волиньгаз” Андрій Самарук.

Замінити чи встановити нове газове обладнання від “А” до “Я” вам допоможуть професіонали. Достатньо прийти у клієнтський простір 104.ua на консультацію. У Луцьку, до прикладу, він знаходиться за адресою: проспект Молоді 14А.

Тут фахівець допоможе підібрати найкращий варіант саме для вашої оселі. Більше того, можна замовити пакетну послугу Ŝ 500″ і тоді встановленням газового обладнання займуться спеціалісти: від виготовлення документації до монтажу котла і пуску газу. Вартість такої послуги 8 з половиною тисяч гривень. На всіх етапах робіт з вами на зв’язку буде персональний менеджер.