Федеральний уряд Сполучених Штатів відновив свою роботу. Після триденної перерви республіканці та демократи в Сенаті зуміли домовитись та підписати короткостроковий бюджет, що дозволить розпочати перемовини з спірних питань не зупиняючи роботу всіх державних установ США.

Демократи наполягли на тому, щоб бюджет, навіть тимчасовий, включав фінансування програми, яка допомагаю дітям нелегальних мігрантів. Представники від республіканської партії у відповідь заявили, що не розпочнуть переговорів по програмі захисту молодих мігрантів ДАКА до тих пір, поки інша партія не дасть потрібну кількість голосів для відновлення роботи федерального уряду.

Тимчасовий бюджет був схвалений обома палатами Конгресу США. Політики домовились та нарешті припинила так званий шатдаун. Згодом президент країни підписав законопроект того ж дня ввечері.

Республіканський лідер Мітчем МакКоннелл змушений був пообіцяти провести дебати з міграційного питання. Як відомо, республіканці разом з президентом Дональдом Трампом не хочуть продовжувати роботу ДАКА – програми, що дозволяє дітям нелегальних іммігрантів в Сполучених Штатах залишатись в країні та отримати легальну роботу.