9-го січня стартує реєстрація на проходження пробного Зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомили на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
Саме ж тестування відбудеться вже навесні. Кожен учасник може скласти тест з одного навчального предмета. 24 березня − з української мови і літератури. А ось 31 березня доведеться обирати один напрямок. На вибір пропонують історію України, математику, біологію, географію, фізику та хімію. Або ж одну з іноземних мов: англійську, іспанську, німецьку чи французьку.

Пробне тестування проводиться, аби учасники змогли ознайомитися із процедурою та зразками тестів. Участь у ньому не обов’язкова та є платною. Особливу увагу завжди радять звертати на обмеження по часу, адже багато учасників не встигають заповнити бланки відповідей.
Окрім того, в цьогорічному ЗНО не буде іспитів з російської мови. Це зумовлено низькою кількістю учасників з цього предмету минулого року.

У тестуванні з решти іноземних мов буде кілька нововведень.
Також цього року для вступу на Магістратуру доведеться складати ЗНО з  міжнародного, українського права та іноземна філологія.
Окрім того, студенти коледжів та технікумів матимуть шанс взяти участь у тестуванні з української мови та літератури. Реєстрація триватиме до 31-го січня.