Торік волинянам повернули понад 100 мільйонів гривень субсидій. Загалом компенсації отримали майже 250 тисяч господарств. З них 150 тисяч − в містах, решта − в сільській місцевості. За повідомленням Головного управління статистики в області, середній щомісячний розмір субсидії − 400 гривень, що значно менше, ніж у попередньому році. Тоді волинянам компенсували майже 690 гривень.

Крім цього, у січні–листопаді 35 тисячам домогосподарств призначили субсидії готівкою на відшкодування витрат для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Їх середній розмір становив 2680 гривень. На ці держава виділила загалом понад 80 мільйонів гривень. Щодо розрахунків за комунальні послуги, то у січні–листопаді 2017 року населенням області сплачено за житло та комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 983 мільйони гривень, що майже на 30% більше, ніж рік тому. Рівень сплати становив понад 90%.

На кінець листопада волиняни заборгували більше 260 мільйонів гривень за газопостачання, 18-ти мільйонів – за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, близько 10-ти мільйонів – за централізоване опалення та гаряче водопостачання, стільки ж − за централізоване водопостачання та водовідведення та 4,6 десятих мільйона гривень – за вивезення побутових відходів.