Непросто для “Старого Луцька” розпочався суботній поєдинок із одеською “БІПою”. Суперники зі старту захоплюють лідерство, тож перша чверть завершується за ними. Однак вже у другій лучанам вдається кардинально змінити ситуацію.

Всі грають в командний баскетбол, всі віддаються, і, думаю, з цього складається успіх, тому що у всіх однакові показники”, – каже капітан БК “Старий Луцьк” Едуард Федчук.

TIПопри те, що в другій половині гри відставання суперників скорочується, “Старий Луцьк” впевнено відіграє останню десятихвилинку матчу і не залишає одеситам жодного шансу. Фінальна сирена фіксує перемогу лучан із рахунком 88-73.

Хлопці просто в деяких моментах просто дарували надію, просто дарували команді з Одеси ситуацію, де вони могли б знаходитися в грі. Внутрішня впевненість була, що ми повинні вигравати більше”, – каже головний тренер БК “Старий Луцьк” Володимир Журжій.

Із перших хвилин лучанам вдалося захопити перевагу і в недільному матчі. “Старий Луцьк” повністю контролював гру і, попри часті влучання суперників, не дозволяв одеситам суттєво наблизитися в рахунку. Із невеликим відривом лучани довели гру до впевненої перемоги. Одесити повертаються із поразкою.

Позаду у лучан вже є серія перемог, однак попереду – не менш складні матчі. Вже у найближчі вихідні “Старий Луцьк” зійдеться у протистоянні з командою із Хмельницького.