За перемогу у третьому турі жіночої Суперліги з волейболу волинські спортсменки боролися в домашніх стінах: до Луцька з’їхалися найкращі команди з різних регіонів України.

Із житомирським “Поліссям” змагалися волинянки в суботу, 23 жовтня. Щоправда, боротьбою гру назвати важко – “Волинь-Університет” розібралася з суперником у трьох сетах.

Це перемоги. Команди-суперники не давали такого великого опору нам, але ми все одно розуміємо, над чим нам треба працювати. Це були такі тренувальні ігри”, – розповідає волейболістка Анастасія Карасьова.

Здобути необхідні три перемоги всього за три партії вдалося волинянкам і в неділю, 24 жовтня. Тернопільска “Галичанка” теж не спромоглася здобути перемогу бодай в одному сеті. Легкі перемоги підняли команду “Волинь-Університет” в турнірній таблиці, тож нині волиняни на п’ятій позиції. Образливі поразки в попередніх турах не дали нашим спортсменкам пробитися у трійку лідерів.

Наступні ігри “Волинь-Університет” зіграє із “Прометеєм”. Ця команда нині перша у турнірній таблиці. Аби вибороти перемогу в суперників, волинянкам доведеться попрацювати над слабкими місцями. А їх, запевняє тренер команди, вдосталь.

Треба ще додати в атаці, в блоці. Позаду ще немає такої узгодженості в роботі”, – каже тренер Богуслав Галицький.

Наступний тур жіночої Суперліги пройде у Рівному.