Незвичайну терапію для своїх клієнтів пропонує масажист з Володимира-Волинського Сергій Сахарчук. Вже три місяці, як у списку послуг лікаря з’явився зміїний масаж. А виконує його королівський пітон Ауда. Із задоволенням він буде повзати по вашій спині, животі та обличчю. Такий масаж дозволяє отримати дозу адреналіну та відчуття, які запевняє лікар, не зрівняються з будь-якими іншими.

За гострими відчуттями відправилась і наша знімальна група. Більше – у сюжеті Марії Вавринюк.

Сергій Сахарчук розповідає: любов до плазунів у нього з дитинства. І коли його однолітки мріяли про собаку, він завжди хотів в улюбленці змію. Тому остраху перед пітоном у нього жодного. Переймався лишень чи подружаться, бо кожна рептилія, стверджує, то індивідуальність. Впевнився у цьому, коли спробував зміїний масаж.

“Я отримував якесь божественну насолоду і в мене було таке відчуття, ніби я провалився під землю і я став одним цілим зі змією”, – розповідає масажист Сергій Сахарчук.

Спробував сам, тепер рекомендує пацієнтам. Ця екзотична процедура, зізнається лікар, немає терапевтичного ефекту, зате психологічний ще й який. Але за однієї умови: цілковито довіритись Ауді і повністю розслабитись.

“Таких рухів неможливо досягти руками, чи інструментально, адже це є живе. Він якби хоче стати, от видно як він тягнеться до мене і це класно чесно. Саме головне в цій процедурі перебороти ось ці внутрішні переживання і емоції будуть безцінні”, – запевняє масажист.

Процедурі масажу передує церемонія знайомства з Аудою. Тремтіння рук і страх в очах пацієнтів, – це нормально, заспокоює Сергій. Та через кілька хвилин стає спокійніше. Підтверджую: відчуття справді  неймовірні.

Страх людей рептилія також відчуває, але нападати не буде. Для пітона ця процедура теж у задоволення, стверджує партнер Ауди.

Людина ж, попри стрес на початку, відчуває приємне розслаблення і незвичайне задоволення. Знімаються напруга, біль у спині, покращується циркуляція крові.

Неординарна процедура у Володимирі швидко стала популярною. Однак, клієнтів Ауда приймає не надто часто. Усе задля доброго самопочуття ще й пітона. Окрім, власне, незвичайного масажу, каже Сергій, він також  прагне переінакшити ставлення людей до плазунів. Запевняє, вони – не злі вороги, а добрі друзі!