Стрілянина в школі штату Флорида знову порушила питання зброї в американському суспільстві. Цього разу реакція громадян виявилась дуже бурхливою. Адже це вже другий випадок за місяць.

Руспубліканці, які завжди виступали за право на вільне володіння зброєю, знову апелюють до душевних розладів стрільця і вбачають рішення проблеми у контролі за людьми, поведінка яких здається нестабільною.

Одна з учениць школи, де відбулась трагедія, написала коментар під твітом президента, в якому йшлося про співчуття та молитви за жертвами стрілянини. Цей допис став найпопулярнішим того дня.

Мої молитви та співчуття сім’ям постраждалих від страшної стрілянини у Флориді. Жодна дитина, вчитель чи хтось інший не повинні відчувати таку небезпеку в американській школі.

Мені не потрібні ваші кляті співчуття, мої друзі та вчителі були розстріляні. Кілька моїх однокласників мертві. Зробіть щось замість того, щоб молитися за нас. Молитви не зможуть це виправити. Але контроль над зброєю завадить повторенню цього.

За жорсткий контроль над обігом зброї виступають демократи. Вони вимагають від республіканців негайно вжити кардинальних заходів. А поки політики в Конгресі та Сенаті вирішують, яке рішення буде найкращим, американці не залишаються байдужими та активно висловлюють свою позицію.

Водночас у маленькому місті Паркленд вчителі, батьки та діти зібрались, щоб загадати жертв жахливої трагедії та подякувати тим, хто пожертвував своїм життям, аби врятувати сотні інших.