Модернізований навчальний заклад після реконструкції відкрили у селі Вербка Ковельського району 1 вересня. 

Загалом будівництво школи розпочалося ще у 2018 році, однак, найбільше фінансування на будівництво цього навчального закладу було виділене з державного бюджету саме цьогоріч. Загальна кошторисна вартість будівельних робіт склала понад 56 млн грн., з яких майже 50 млн грн. – це кошти ДФРР, решта – кошти місцевих бюджетів. Про це повідомляє пресслужба Волинської ОДА.

У 2020 році навчальний заклад будувався в рамках програми Президента України «Велике будівництво» і , як і планувалося, 1 вересня учні мали змогу переступити поріг оновленої сучасної школи. Відтепер тут добудована нова трьохповерхова будівля, в якій розміщена простора актова зала, облаштований сучасним обладнанням харчоблок з обіднім залом на 100 місць. Також облаштоване нове навчальне приміщення для першокласників на 18 місць, бібліотека та методичний кабінет.

Особливу увагу присутніх привернули спортивні зал та майданчик, позаяк збудовані вони відповідно до найсучасніших стандартів. До слова, спортзал – найбільший зі шкільних спортивних залів на Волині, а спортмайданчик просто вражає, позаяк облаштований для занять різними видами спорту, у тому числі біговими доріжками зі штучним покриттям.