Відкрили частину “Там Таму”, де понад три місяці проводили реконструкцію. В оновленому гіпермаркеті акцент – на сімейних цінностях. Тож не дивно, що представили новий стиль саме 15 травня – у День сім’ї.

Оновлена частина гіпермаркету знаходиться зі сторони ТРЦ “ПортСity”. У коментарі 12 каналу керівниця об’єднаного бізнесу “ТРЦ “ПортCity”  та гіпермаркет “Там Там” Наталія Антоненко  розповіла, що це лише початок: “Там Там” планують повністю оновити.

“Ми давно виношували ідею рестайлингу, ребрендингу, оновлення. А взагалі, ми хотіли зробити приємне для волинян, для наших гостей. “Там Таму” вже понад 13 років, прийшов час робити щось нове. Півтора року ми працювали над новим проектом з нашими партнерами — європейцями, українцями. У цей проект було вкладено дуже багато нашої любові: любов до гостей, до продукту, до самого бренду”, – пояснила Наталія.

Однак сам бренд і його назву не міняли: за результатами опитувань, його впізнаваність у західній частині країні складає 96%.

“Там Там” був такою собі точкою зустрічі, комфорту. І тому це був основний стимул для того, щоб зробити знову комфортне місце абсолютно для всіх категорій наших клієнтів і покупців. І тому ми задумали досить нестандартний проект для рітейлу, тут будуть дуже цікаві рішення, нестандартні для магазину. У нас “Там Там” дійсно змінив свою місію і задачу. І тепер Там Там — це сімейні покупки, сімейні традиції. Ми зрозуміли, що сім’я для Волині — це дуже важливий акцент. Тож ми в назві зробили зміну, і звідси пішли всі інші тренди, задачі”, – пояснила Наталія Антоненко.

Змінився і логотип гіпермаркету – став більш “сімейним”.

Наталія Антоненко додала, що незабаром оновлять і іншу частину “Там Таму”. Відкриття нового – стильного і ще більш зручного – гіпермаркету запланували на 29 червня. Цього дня лучан чекає грандіозне шоу з нагоди 5-річчя ТРЦ “ПортСity”.