Луцький гіпермаркет “Там Там” вдосконалюють: він стає ще більш стильним та комфортним. Оновлену частину закладу відкрили 15 травня – у День сім’ї. Цю дату обирали не випадково, адже нове гасло закладу – «Там Там сімейні традиції».

У коментарі 12 каналу керівниця об’єднаного бізнесу “ТРЦ “ПортCity”  та гіпермаркет “Там Там” Наталія Антоненко  розповіла, що нова концепція закладу відповідає цінностям волинян.

Над проектом працювала команда понад півтора року.

“За даними опитувань, впізнаваність бренду “Там Там” у західній частині України – понад 96%. Тож ми не маємо права його міняти. Але ми трішки змінили концепт. І тепер “Там Там” — це сімейні покупки, сімейні традиції. Ми зрозуміли, що сім’я для Волині — це дуже важливий акцент”, – зазначила Наталія.

Вона пояснила, що для нового напрямку обрали і новий логотип. На ньому можна упізнати двох людей: дорослого та дитину, які йдуть у магазин і просто спілкуються.

“Коли я приїхала в Луцьку, то звернула увагу, що сім’я тут — це дуже важливо. Я майже не бачила одиноких людей. Я приїхала, коли саме був День міста, і в центрі гуляло дуже багато людей. Для мене це було так дивно! Я подумала: а де я ще бачила, в якому місті щось подібне? А я працювала майже в усіх містах України. І це якось так привернуло до себе увагу. Сімейні традиції — неймовірно важлива річ у житті”, – пояснила Наталія Антоненко.

За її словами, усе це – для максимально комфортного перебування лучан у гіпермаркеті.

“Ту любов, ті знання, ті найкращі технології, які сьогодні є не тільки в Україні, а й за кордоном, ми використали саме для того, щоб сімейні традиції далі жили.. Щоб гість у нас отримував комфортне місце не тільки для покупок, щоб він міг просто пройтися, зустрітися з друзями, відпочити, поговорити”, – додала керівниця.