Із самого ранку в павільйоні «Теремно Хліб» на проспекті Відродження – людно й гамірно. Чимало лучан мають добру традицію: поснідати тут смачною випічкою з кавою.

«Кожен йде, не минає. В нас пахнуть хотдоги, в нас пахне випічка, кожен заходить», – каже продавчиня Ольга.

А нині покупки по-особливому приємні, адже відчинив двері новенький павільйон.

«Дуже гарно, будемо ходити. Це наш постійний магазин», – обіцяє покупчиня Тетяна.

Відкриття павільйону з новим дизайном планували ще на початку березня. Завадила повномасштабна війна, яка внесла корективи у роботу компанії. У перші дні був ще той ажіотаж. Хлібобулочні вироби розбирали із шаленою швидкістю. Тоді, каже начальник відділу фірмової торгівлі Юрій Власюк, змушені були скоротити асортимент.

«У першу чергу віддавали перевагу соціальній групі хлібів, але з часом, крок за кроком, почали відновлювати асортимент на вимогу наших покупців», – розповідає начальник відділу фірмової торгівлі Юрій Власюк.

Попри воєнні труднощі, компанія стабільно працює, виплачує зарплатню працівникам, а головне – забезпечує продукцією людей. А нещодавно відновили виробництво й кондитерських виробів.

«Це маленька перемога в нашій роботі, наш внесок у нашу спільну перемогу», – каже Юрій Власюк.

У новенькому павільйоні на вас чекає завжди свіжа продукція, яку завозять тричі на день. А ще є весь асортимент та приємні ціни.

«М’ясо, шпинат, вишня, яблучко, ну і також попитом користується букле. Равлик іде з цукатами і заварним кремом і ціни в нас доступні», – зазначає продавчиня Ольга.

До слова, за час воєнного стану в Україні компанія не змінювала вартості продуктів. Ба більше, на всі товари соціальної групи нині мінімальна націнка. У «Теремно Хліб» заявили, що будуть дотримуватися цього правила й надалі. Хоча війна, безумовно, додала клопотів.

«Зростають енергоносії, в першу чергу, зростає сировина, але я вважаю, що ціни протягом року, якщо не станеться чогось іншого, будуть стабільними», – висловлюється Юрій Власюк.

У «Теремно» люблять радувати своїх клієнтів, тому часто влаштовують акції на товари, які користуються особливим попитом. Нині це круасани. Крім того, в день відкриття кожному покупцю смакота в подарунок.

Павільйон на проспекті Відродження – перший із оновленим дизайном у Луцьку. Незабаром таких магазинів «Теремно Хліб» у місті буде десяток. У компанії наголошують: непростий для країни час важливо продовжувати працювати, дбати про наших людей і таким чином наближати перемогу!