У Луцьку відбулося офіційне відкриття оновленого ресторану “Срібні лелеки”. Власники кажуть: вирішили змінити не лише зовнішній стиль закладу, а й його концепцію. Тепер він має стати затишним місцем з демократичними цінами, де зможе відпочити кожен охочий. 

На честь відкриття 28 лютого у “Срібних лелеках” влаштували справжню вечірку з ведучим Славком Мазурком.

Власники закладу – Павло та Ольга Ярмолюки – розповіли, як крок за кроком на місці пустиря вони зводили унікальний комплекс.

Ця територія раніше була занедбана, зі стихійним сміттєзвалищем. Туди скидали відходи протягом 30 років. Тож коли власники взялися наводити лад, то довелося вивезти аж 40 вантажівок сміття. Спочатку там вирівняли територію, посадили дерева, залили фундамент для кафе.

І це кафе запрацювало вже через 2 роки. Спочатку воно мало лише 20 місць і включало в себе альтанки довкола. Та цей заклад швидко вподобали лучани, тож його довелося розширити – згодом там одночасно могли поміститися вже 60 гостей.

Та й цього було мало, тож власники почали думати про ресторан, де могли б відпочивати усі охочі лучани. 24 листопада 2008 року відкрився ресторан та готель в якому було 14 номерів.

Йшов час територія обростала зеленню, місто довкола розбудовувалося і “Срібні Лелеки” стали затишним острівцем відпочинку, наче маленьке містечо у великому місті. Тож прийшла пора нових змін!

“Ми нагаємося йти в ногу з часом, не відставати від сучасних тенденцій, стежити за новинками, що відбуваються у сучасному житті”, – поділився Павло.

“Гостей плануємо дивувати гарним обслуговуванням та смачною кухнею і новим дизайном. Кожен гість для нас важливий. Кожен, хто прийшов до нас у комплекс – це як найважливіший гість у нашій домівці”, – підкреслила Ольга.

Оновлений заклад відкривали по-особливому. Кожному гостеві вручили символ комплексу – лелеку, зробленого у техніці оригамі.

“Лелеки – це символ волинського краю. Це птах, який приносить добро та щастя у кожну домівку”, – поділився власник закладу.

Справжнім сюрпризом для гостей став розіграш призів. Трьом щасливчикам подарували сертифікат на вечерю у ресторані “Срібні лелеки”, проживання у готелі, а також – політ на літаку над Луцьком.