Прокуратура Волинської області скерувала до суду обвинувальний акт у справі щодо митника. який попався на хабарі.

Йдеться про інспектора митного поста «Піща», який у червні-липні 2019 року одержав від громадянина 220 доларів США, – пише прес-служба прокуратури Волині.

Такі гроші він отримав за не створення штучних перешкод під час митного оформлення вантажу фарби через пункт пропуску «Пулемець» митного поста «Піща» Волинської митниці ДФС.

Злочинні дії державного інспектора були викриті під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області спільно з працівниками Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, за оперативного супроводу Управління Служби безпеки України в області.

Митника, який щиро розкаявся у скоєному, обвинувачують в одержанні неправомірної вигоди (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 368 КК України) й подальшу його долю вирішуватиме суд.

Зауважимо, що за такий злочин Кримінальним кодексом України передбачено покарання у виді штрафу від 1000 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк від 3 до 6 місяців, або позбавлення волі на строк від 2 до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.