У Луцьку діє «сухий» закон, тобто продаж алкоголю у громаді категорично заборонений. Однак дехто на це не зважає.

«В умовах воєнного стану розпорядження, яке я підписав ще в неділю і яке забороняє продавати алкоголь, потрібно дотримуватися суворо», – зазначив мер Ігор Поліщук.

Щоправда, охочих перехилити чарку в місті вдосталь. І навіть за таких умов вони знаходять, де придбати оковиту. Бо ж і продавців-порушників вистачає.

Ось, наприклад, у магазині «Юрій» на вулиці Конякіна, 14, вважають, що заборона на них не поширюється. За ці дні від місцевих надійшло більше 20 скарг на продаж алкоголю.

Мунвартівці, які прибули на виклик, з’ясували, що напідпитку були і самі продавці магазину. Зважаючи на це, весь алкоголь знищили на місці.

«Перед тим, як знищити цю партію алкоголю, яку намагалися продати, поліція попереджала про неприпустимість. Якщо підприємець не розуміє, тоді знищується ця партія алкоголю, складаються адміністративні матеріали, людина притягається до відповідальності», – пояснив Ігор Поліщук.

Та адмінпротоколи не найстрашніше, переконує міський голова. Після перемоги до всіх, хто продавав алкоголь попри заборону, буде особливий підхід. У воєнний час нам треба дисципліна, порядок і безпека, адже вкрай важливо зберігати тверезий розум, особливо серед тих, хто перебуває на блокпостах.

За словами очільника громади, на них масово надходять скарги, мовляв, можуть чергувати у нетверезому стані. А це не тільки знахідка для ворога, але й серйозна небезпека для тих, хто на цьому блокпості чергує і проходить контроль.

Тож від сьогодні будуть проводитися рейди поліцією спільно з військовими, і тих, хто напідпитку, від чергування відсторонюватимуть.