Баталії навколо Центрального ринку в Луцьку тривають. Підприємці вимагають, аби міська рада скасувала своє рішення про демонтаж торгових точок, а в мерії запевняють: уникнути перенесення не вдасться. Містяни також розділилися на два табори: поки одні просять врятувати робочі пісця і базарувальників, інші – виступають за благоустрій території навколо замку Любарта.

Свою думку висловив і депутат Волинської обласної ради Михайло Імберовський. Міркуваннями щодо Центрального ринку він поділився у фейсбуці.

Текст допису подаємо без змін.

***

Не розумію я інколи нас, українців… Ще зовсім недавно ми всі дружно сумували разом з французами, співчуваючи їм, коли палав Нотрдам-де-Парі, побивалися в журбі, за Австралійськими національними заповідниками і природою, коли біда спіткала континент на другому кінці планети.., ми часто «печемося» за чуже, відцуравшись від свого…

Але ми байдужі! Ми не цінуємо і не маємо чіткої і жорсткої позиції щодо того, що таке дороге нам, що поруч і, що ідентифікує нас, як лучан, як жителів Великої Волині – ЛУЦЬКИЙ ЗАМОК ЛЮБАРТА!.. Ми часто веземо своїх, друзів, гостей до нашого замку зі сторони вулиці Ковельської, бо соромимося під’їжджати з вулиці Глушець…, а коли підіймаємось на В‘їздну вежу, то ведемо їх на західний бік, бо тихенько соромимося і боїмося, щоб часом не побачили нашу «цукерочку» – наш Шанхай, як часто і, нажаль, вже привично ми називаємо той ринок, а точніше безлад, який панує десятками років з іншої сторони замкових мурів…

Біблія вчить: «Остерігайтеся літеплих людей!», тобто людей, які не можуть прийняти рішення і тут же Святе письмо повчає: «Хай ваше слово буде, або ТАК, або НІ, бо все інше від лукавого!»

То чи не варто нам, лучанам, адже Луцьк належить саме нам і нікому іншому, бути нарешті твердішими і, якщо вже прийняті відповідні рішення, то голосно і чітко заявити про нашу позицію, що ми підтримуємо серце нашого міста і усієї Волині, ми любимо наш ЗАМОК ЛЮБАРТА і хочемо, щоб цю пухлину з тіла Старого Луцька нарешті прибрали!

Президент, під час виборчої кампанії багато говорив про народовладдя, то чому ж нам не звернутися на пряму до народу? До лучан та й до всіх волинян, зрештою щодо долі нашого ЗАМКУ і раз та назавжди прикрити спекуляції, які підігріваються певними зацікавленими особами???
У сучасному світі є багато способів, як це зробити і, як приклад, можна взяти такий же метод, яким ми обираємо найкращого на «ГОЛОСІ КРАЇНИ» – за допомогою СМС, та ще й гривнею підтримати культову для волинян споруду, або скористатись іншим варіантом.

Я завжди стояв на боці підприємців, бо сам підприємець, я завжди був і буду за створення робочих місць, тому десь розумію підприємців ринку, але не можна нехтувати думкою всієї громади, яка в більшості, наскільки мені відомо, за наведення ладу біля замку, а тим більше нехтувати законом! Треба чути думку лучан, варто поважати рішення влади, якщо ми хочемо жити в правовій державі і зрештою, я завжди був за діалог та конструктив.

Але пора вже ставити крапку у цій більш, як десятилітній історії з наведенням ладу на найголовнішому місці Волині!

СВОЮ ГРИВНЮ Я ВІДДАЮ ЛУЦЬКОМУ ЗАМКУ ЛЮБАРТА!