Лікар-пульмонолог з Луцька Олег Яковенко рекомендує лучанам виходити на прогулянки під час карантину, втім, обов’язково з дотриманням усіх карантинних обмежень, запроваджених урядом.

Про це він розповів 9 квітня в ефірі програми “Позиція” на 12 Каналі.

“Сидіти вдома в закритому приміщенні – це також є певний ризик. Ми говоримо про коронавірусну інфекцію, але, окрім неї, навколо нас є багато інших інфекцій, які живуть поруч із нами все життя, і всередині нас. Навіть ту маску, яку ви постійно носите, ви її все одно інфікуєте, своєю інфекцією, і якщо це відбувається у закритому середовищі, то можна мати несерйозні, але проблеми зі здоров’ям. Наприклад, загострення хронічного фарингіту”, – пояснив медик.

За його словами, виходити на вулицю і дихати свіжим повітрям потрібно. Але в тих рамках, які встановив уряд.

“Виходиш на вулицю – вдягни маску. Але якщо ти довго на вулиці, ти не повинен в тій масці ходити цілий день. Цю маску принаймні через 4 години ти маєш змінити. Зняти, утилізувати, або якщо вже вона багаторазового використання, то випрати і обробити”, – пояснив пульмонолог.

Хроніки коронавірусу: усе, що відомо на цей час. 9 квітня

Програма "Позиція" | Посилення карантинного режиму

У прямому ефірі на #12каналі поговоримо про посилення карантинного режиму в Україні.Наскільки це необхідний крок та коли українцям чекати його послаблення?Дізнаєтесь про все у програмі #Позиція о 20:00.

Gepostet von 12 Канал am Donnerstag, 9. April 2020