Партійці “Сили й честі” поділилися з волинянами політичними поглядами. Найголовніше, каже очільник політичної сили Ігор Смешко, постійно тримати на контролі розвиток освіти, культури, економіки, армії, системи охорони здоров’я, екології та демографії. 

“Ми в стані неоголошеної війни і частина території наша окупована, значить концепцію треба міняти. Концепція може бути тільки одна: армія – наша єдина запорука для агресора, бо він піде настільки далеко як ми йому це дозволимо”, – каже лідер партії “Сила і Честь” Ігор Смешко.

Чимало нарікань партійці мають і на державних управлінців та політичну систему в цілому.

“Перекрийте контрабанду і ви закриєте всі питання і по пенсіях не тільки для військовослужбовців, а й взагалі. Ми одна з найбагатіших країн в Європі. Перестаньте красти з бюджету”, – лідер партії “Сила і Честь” Ігор Смешко.

Зачепили і один із нещодавно прийнятих законопроєктів про деолігархізацію. Команда “Сили й честі” вважає це лишень імітацією боротьби з олігархами.

Політики вважають, що коли більша частина високопоставлених осіб залежать від волі олігархів, то навряд чи так швидко у всіх з’явиться політична воля цьому протистояти. Поки ж діляться, важливо аби українці та молодь – були свідомими громадянами, обізнаними в в історії нашої країни. Тож у своїх зустрічах політики вбачають і певні просвітницькі мотиви.

В умовах гібридної війни підняття ролі історії Волині, Володимира-Волинського і князя Володимира – це ще один  удар по ідеології Росії”, – каже генерал-лейтенант Олександр Скипальський.

Партійці розповіли, що Волинь – не перший і далеко не останній регіон, куди вони планують завітати. Тож вже за кілька днів поїдуть в іншу область.