Лавки, яким не один десяток років, ями та занедбані сходи – перше що бачать люди, які приходять у будинок культури Цуманської селищної ради.

Всередині приміщення вже роками потребує ремонту. Працівники кажуть: зими бояться, але розуміють, що це серйозні капіталовкладення. Почати б з малого – оновити сцену.

В цьому приміщенні готуються до концертів та фестивалів, намагаються залучати більшу кількість дітей, тому для них вигадують різне дозвілля.

Працівники та жителі села чекають, поки їх клуб оновлять, та поки що про це мова не йде. У планах – здати частину приміщення в оренду. Натомість очільник громади каже: нині 80% активності і можливостей якраз у руках працівників.

Команда центру може проводити різноманітні заходи, концерти і брати за це плату. Тобто, колектив має навчитися заробляти і сам на себе різними ініціативами. Щодо ремонту, то поручні, сквер та багато іншого робилося цьогоріч і нині роботи тривають.  Тож не все одразу, каже очільник громади. До того ж, у селах є будинки культури з більш плачевним станом і нагальними потребами, тож потихеньку  допомагати треба усім.