Онлайн-шопінг стає все популярнішим серед інтернет-користувачів, адже у наш час за допомогою кількох кліків комп’ютерної миші можна замовити будь-що: від їжі до предметів побуту. Та й ціни у мережі часто нижчі, ніж у традиційних магазинах. А на деяких платформах можна порівняти пропозиції від різних виробників і продавців та обрати найбільш підходящий варіант покупки. Серед таких – інтернет-магазин AliExpress. 

Про особливості шопінгу на цій плаформі написала лялькарка  Ivanka Morem у своєму блозі.

Текст допису подаємо без змін.

***

Кому треба та «мейдінчіна»? А як же китайський вірус?
Спакойствіє! Про все по порядку. А головне з власного досвіду.

Сайт AliExpress – своєрідна платформа з тисячі магазинів. Славиться асортиментом усього потрібного і непотрібного. Там можна знайти усю ZARA за вдвічі доступнішою ціною. Іноді навіть з зарівськими етикетками. Багато креативних речей для дому, одягу, аксесуарів, інструментів і не тільки. Стопітсот речей ви бачили і купували в різних інстамагазинах, можливо і не здогадуючись, що вони з Алі. Так-от, як замовляти і зачєм?

Я давно на цьому сайті, і завжди в пошуках чогось такого нетипового і цікавого. Як наважилася на першу покупку не пам’ятаю, та зараз активно замовляю одяг, взуття, аксесуари. А це кілька сумок, 2 плаття, куртки, взуття, білизна і одяг для тренувань, футболка, чохли для телефону.

З всього цього ажиданіє-рєальность відноситься лише до футболки. Бо тканина виявилася жахливою, наче пластмасовою. І то я могла б уникнути цього, якби ліпше роздивилася фото відгуки. Але мене підкорив принт на тій футболці, і доречі він дуже якісно виконаний. Чому я купувала ті речі? Чи варто було чекати на деякі 2 місяці?

Так!

По-перше, співвідношення ціна-якість вражає.

По-друге, речі дійсно не типові, такі лише зустрічала в тих самих інстамагазинах з 200% накруткою.

Отож: в замовленні немає нічого складного. Лише уважність, час щоб вибрати, гроші на картці, і час щоб зачекати поки дійде, бо іноді це займає 2 місяці.

На що найперше дивитися в товарі? На кількість відгуків, особливо якщо є фотовідгуки це круто.

Як знайти своє серед мільйонів товарів? За назвою, і за фото. В правому верхньому кутку є зображення фотоапарата (прикріпила скрін). Натискай його і завантаж скрін речі яку хочеш знайти, або сфотографуй.

Далі буде сотня схожих на ок, що шукаєш. Сортуй собі по ціні і відгуках. Та ж сама річ може бути за дуже різною ціною у різних продавців. Відрізнятися може і якість.

На фото плаття з Алі з прекрасною спинкою і одна з кількох сумок, вона зібрала багато компліментів.

Щодо коронавірусу. Зараз тимчасово призупинені відправки у деяких магазинах на Алі. Це пов’язано більше з вихідними китайського нового року. Так і ситуація з епідемією добавилась.

Про вірус. Зараз є велика кількість статтей, де йдеться про спосіб зараження, тривалість життя інфекції. Оскільки доставка вантажу не менше як 2 тижні, багато годин товар транспортується літаком, деякі магазини дезинфікують свої пакунки, то ваші ризики заразитися через посилку рівні нулю.

Щодо затримок і ненадходження товару. Бувало і таке. Аліекспрес повертає гроші, якщо вантаж не доїхав, для цього після закінчення часу за який мав надійти вам вантаж ви повинні відкрити суперечку(там буде така опція).

Переважно весь вантаж відслідковується під час всього транспортування.

Я шукала одяг по фото, або просто довго і нудно рилась в поруках чогось особливого. Стисло про все основне.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Сім’я – це модно, або Як змінюються цінності в сучасному світі. БЛОГ