Зручно, швидко, а головне – смачно. Таких правил дотримується луцький супермаркет «Там Там Express». Покупці його обожнюють саме за те, що тут завжди свіжа продукція та великий асортимент товарів. Особливо продуктів харчування.

У магазині величезний вибір овочів та фруктів, продовольства, речей побуту та найрізноманітніших товарів. Одним словом, тут ви знайдете усе, що вам потрібно. Адже, попри воєнний час, полиці супермаркету наповнені товарами.

«Намагаємося тримати ту високу планку, яку поставили ще в довоєнні часи. Робимо усе, щоб наш покупець і наші клієнти в жодному разі не відчули будь-якого дефіциту», – зазначив маркетолог ТОВ «Континіум-Трейд» Олесандр Львовський.

У «Там Там Express» намагаються працювати з усіма постачальниками. Акцент, звісно, роблять на соціальній групі товарів.

«Ми стараємося знайти і забезпечити ув повному обсязі. Дуже важко це все зробити, але ми все робимо для наших клієнтів», – запевнив директор супермаркету Олександр Кузьмик.

Основна маса клієнтів супермаркету – люди, які живуть неподалік. Пані Галина відвідує «Там Там Express» саме тому, що він поруч.

«М’ясні продукти, сири й молочні, ковбаси, яйця, все», – перелічує покупки жінка.

Користується попитом і виробництво. Тут – солодощі, хлібобулочні та м’ясні вироби, салати, риба, піца й багато іншого. Що важливо, купити смачні та корисні продукти тут можна не тільки зручно, а й вигідно. Після 20-ї години – знижки 30%.

«Покупців у нас зараз дуже багато. В нас зараз переселенці. Тож беруть добренько. Ми дякуємо, що вони до нас приходять. Основне, щоб у нас зараз був мир», – каже продавчиня Людмила Унгурян.

Основний акцент у супермаркеті роблять на свого покупця. А для того, щоб відвідувачі знали про постійні акції на товари й новинки, відновили буклети.

А вже незабаром на відвідувачів супермаркету чекає багато приємних бонусів. У липні цього року «Там Там Express» відзначатиме своє десятиріччя. Традиційно на частину товарів будуть знижки, а також серед покупців розіграють призи!