Лицарський турнір і середньовічна фотозона. Такі туристичні проекти вирішила підтримати луцька міська рада у 2018-тому році. Запропонували їх на конкурсі громадських ініціатив, який у місті проводять другий рік поспіль. У рамках цього конкурсу зацікавлені лучани подають власні туристичні проекти, з реалізацією яких допомагають з міського бюджету.
Фестиваль отримає 30 тисяч гривень, решту організатори турніру добиратимуть у спонсорів. Другому переможцю дадуть 25 тисяч гривень.
Зекономлені гроші збережуть, аби профінансувати ще декілька проектів із поданих 15-ти, але за умов їх доопрацювання. Особливо відзначили ідею проведення екскурсій найдовшим будинком Луцька, що знаходиться у 33-тьому мікрорайоні. Проте, поки що його відхилили, оскільки такі проекти потрібно узгоджувати із жителями самого будинку.
До слова, цього року бюджет наполовину менший за минулорічний, оскільки тоді до конкурсу долучилась Британська Рада і виділила додаткові сто тисяч гривень. За ці гроші організували нічні театралізовані екскурсії Луцьком, нові велопарковки, відзняли промо-ролики про Луцьк та провели два фестивалі.