У Луцьку 12 закоханих пар вирішили офіційно створити сім’ї саме у день всіх закоханих – 14 лютого.

“Порівняно з попередніми роками, у 2022-му трошки менше охочих одружитися 14 лютого. Тому що сьогодні понеділок, є певний забобон в людей”, – пояснює Тамара Калинович, начальниця відділу державної реєстрації актів цивільного стану в Луцьку.

Здавалось би, про святкову атмосферу та настрій молодят і запрошених у РАЦСі подбали неабияк. Та ЗМІ рясніють публікаціями про те, що одружитися в День святого Валентина – коштує вдвічі дорожче, ніж в будь-який інший день.

Директорка РАЦСу пояснює: на вартість церемонії це свято ніяк не вплинуло. Дорожче вийшло, бо сьогодні – понеділок, а у РАЦСі – офіційний вихідний.

“Є ціни за обряд в будні дні. Так, це п’ятниця, субота. І є ціни за обряди, які проводяться у вихідні дні. Неділя – у святкові дні. Сьогодні понеділок, сьогодні вихідний для всіх працівників РАЦСів в усій Україні. Тому ціна була така сама, як в цю неділю, позаминулу, і так далі, і так далі”, – пояснює Тамара Калинович.

Та молодята певнять: коли місяць тому подавали заяву – їх не попередили, що церемонія в понеділок коштуватиме аж стільки.