Волинський апеляційний суд скасував два рішення колег із Луцького міськрайонного щодо спадщини родини Джулінських.

Нагадаємо, після смерті відомого луцького бізнесмена і мецената Леоніда Джулінського його сини не змогли законним способом поділити спадщину. 

Судових спорів щодо спадщини родини Джулінських – декілька. Два з них, ініційованих середнім сином Олександром, щодо частки товариства “Регіональний центр логістики і дистрибуції”. Її за день до смерті Леоніда Джулінського переписали на попередню власницю – Ніну Старкевич, яка її офіційно продала ще 2016-му. Цей договір, каже сторона захисту, підробили.

В процесі захисту нашого довірителя нами здобуто документи, де йдеться, що нотаріальної дії не вчинялося. Тобто, є велика ймовірність того, що все зроблено фіктивно”, – каже адвокат позивача Олександра Джулінського Семен Качур.

Ці та інші докази щодо неправомочності документів Луцький міськрайонний суд розглядав 8 місяців. У грудні, після декількох розглядів справи вже по суті, суддя виніс рішення, що справу треба передати в Господарський суд.

Ця справа могла би розглядатися в Господарському суді, якби середній син Олександр, який відстоює свою спадщину, набув корпоративних прав на товариство “Регіональний центр логістики і дистрибуції”. А цього не відбулося. І тому справа – лише про спадщину, тож її апеляція повернула назад в Луцький міськрайонний суд.

Друге рішення Апеляційного суду області стосувалося саме повернення Олександру Джулінському права на частку товариства “Регіональний центр логістики і дистрибуції”. Його теж задовольнили. Але під час розгляду з’ясувалося, що успадковувати там вже майже нічого.

Пояснюємо: у товариства було два власники – Олександр Сухомлин і Ніна Старкевич. В пані Ніни не вистачає грошей на ремонт приміщень і вона, щоб їх відремонтувати, спочатку продає їх, а на виручені гроші буде ремонтувати вже не свої, а продані, приміщення. Дивно? На перший погляд – так. Але якщо зважати на те, що вона продає приміщення своєму напарнику – Олександру Сухомлину, а потім їх переписують на його іншу фірму, то вже все видається не таким дивним. А якщо зважити на факт, що Олександр Сухомлин і Ніна Старкевич – пара (щоправда, стосунки не офіційні), то все взагалі стає зрозумілим. Апеляційний суд такі відчуження заборонив.

Раніше в товариства “Регіональний центр логістики і дистрибуції” було понад 10 тисяч квадратних метрів приміщень. Нині лишилося менше третини. І хоча Олександр Джулінський і виграв цю апеляцію, але майно ще не повернув. Його просто назвали переможцем. А за кожен об’єкт нерухомості доведеться судитися окремо.