У Городищенській громаді Луцького району хочуть створити молодіжний простір за кошти, які сподіваються отримати завдяки участі в міжнародному проєкті.

Про це у програмі «Позиція» на 12 каналі 7 жовтня повідомила виконавча директорка Волинського регіонального відділення Асоціації міст України Мар’яна Конончук.

«Буквально сьогодні фахівець Городищенської сільської ради почала працювати над заявкою зі створення молодіжного простору», – розповіла вона.

За її словами, це буде окреме приміщення у громаді, де молодь зможе розвиватися, проводити цікаві зустрічі, бізнес-тренінги.

«Ми сподіваємося, що за допомогою конкретного проєкту, за допомогою USAID, агенції США з міжнародного розвитку, громаді вдасться залучити близько 50 тисяч доларів на створення цього проєкту. Але над цим потрібно працювати», – наголосила Мар’яна Конончук.

«Я скажу, що навіть 50 тисяч доларів – це не є велика сума для громади, де до 10 тисяч населення. Це дуже велика, потужна громада, яка має хороший потенціал і великі можливості», – додала вона.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Коли відкриють дитсадок у Чарукові Луцького району. ВІДЕО