Останній дзвоник пролунав і для ковельських одинадцятикласників. Цьогоріч урочистості влаштовували у школах в різний час, аби не допустити скупчень. Як прощалися зі школою випускники громади – у сюжеті.

Традиційний вальс та щемливі миті прощання: для них одинадцятикласників Ковеля пролунав останній шкільний дзвінок. Цьогоріч пишних урочистостей для всіх випускників міста не влаштовували. У кожному закладі відбулося невелике свято в різний час, щоб не створювати скупчень. Переважно дійства відбувалися на вулиці.

У 3-й школі випускники вирішили провести останній урок на вулиці, тож винесли парти на подвір’я. Деякі учні традиційно прощалися зі шкільною родиною в актовій залі.

Поміж іншого пригадали й сумні реалії сьогодення. Адже два останні роки з вчителями та однокласниками доводилося бачити рідко.

Із закінченням школи вітали випускників і педагоги, і місцеві урядники. Учням побажали гідно нести звання українців, здобути омріяний фах у вишах та нагадали, щоб ті не засмучувалися через вимушений формат проведення останнього дзвоника.

Усього в ковельській громаді цьогоріч 450 випускників. Найкращих традиційно нагородили подяками та омріяними медалями. Срібні медалі отримали 20 учнів. Золотих медалістів – 37.