Ковельчани вирішили нестандартно подякувати Великій Британії за підтримку і влаштували традиційне англійське чаювання під відкритим небом. Усі прийшли у відповідних вбраннях та капелюшках.

Юні дівчатка у пишних сукенках та вишукані леді. У Ковелі просто неба влаштували традиційне англійське чаювання.

«Ми хочемо висловити щиру дяку народу Великої Британії за їх колосальну підтримку і в знак солідарності відтворити традиційне англійське чаювання з нагоди 70-ї річниці правліня королеви Єлизавети Другої», – розповіла ведуча.

На дійство запросили і ковельчан, і гостей краю, які приїхали з гарячих точок.

«Під старовинним приміщенням, біля якого ми знаходимося, найстаршим приміщенням нашого Ковеля, ми сьогодні разом з вами відчуємо таку гарну, дружню, літню атмосферу і десь полинемо у ті далекі-далекі часи», – звернувся начальник управління культури Андрій Мигуля.

Аби поринути в атмосферу іншої країни, на заході подбали про справжній англійський чай і запровадили дрес-код. Невід’ємною частиною образів був капелюшок. Чаювали ж усі під супровід живої музики.

За чаєм люди бесідували і про культуру іншого народу. Також наймолодші гості церемонії писали листи для королеви, які згодом відправлять у Лондон.